PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244995}
6,5 130
ocen
6,5 10 1 130
Oko proroka czyli Hanusz Bystry i jego przygody
powrót do forum serialu Oko proroka czyli Hanusz Bystry i jego przygody

Tak mi się kręci po głowie że i serialową wersje widziałam.

mala_ja_filmweb

Mam pytanie, jak ma się ten serial do dwóch wcześniejszych filmów kinowych? Czy w serialu znajdowało się dużo więcej wątków i treści?

balto14

Tak szczegółowo nie pamiętam,ale zdaje mi się że dość sporo ich było.Polecam gorąco.Za jakiś czas,pewnie przeczytam książkę.

mala_ja_filmweb

Z chęcią bym to zrobił ale dostępne są tylko filmy na (ipli) a serial jakby się zapadł pod ziemię. Kilka różnych seriali z lat 70 i 80 udało mi się namierzyć w sieci natomiast ten jest nie do namierzenia. Pozostaje mieć nadzieję że w końcu się pojawi na TVP Historia. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

balto14

Ja film obejrzałam na Youtube.Jeszcze poszukam i jak znajdę to wrzucę link.Pozdrawiam

balto14

Jest tylko film,serialu nie znalazłam.

balto14

Na kanałach TVP można trafić na miniserial pt. "Diament śmierci" czy to nie jest czasem "Oko proroka czyli Hanusz Bystry i jego przygody"? Jeśli tak to nie mam pojęcia dlaczego TVP zmieniło tytuł serialu co utrudniło znalezienie informacji o nim.

lalala

W ogóle mam takie przypuszczenie, że ten serial powstał z dwóch filmów "Oko proroka".

lalala

Dzięki za wpis. Tak to jest ten serial. I tak się składa że właśnie we wrześniu w tym roku na TVP Historia była jego emisja :/ Ale teraz już wiem że jego nazwa została zmieniona i może uda mi się go namierzyć jeśli znowu zostanie wyemitowany. W bazie TVP jest opis że serial ma 5 odcinków po 55 minut, więc materiału jest znacznie więcej niż by się znalazło w dwóch filmach. Chociaż mogło być tak że mogły powstać 3 różne wersję. Film, serial i coś pomiędzy czyli dwuczęściowy film. Z czymś takim spotkałem się w ekranizacji "Nocy i dni". Na pewno serial nie jest połączeniem filmowego "Oka proroka" i "Przeklętego oka proroka" - ten drugi film to kontynuacja. Też nie rozumiem czemu nazwa została zmieniona to nie ma kompletnie sensu, zwłaszcza że jest to serial dla młodzieży.

lalala

Mi kumpel powiedział o serialu diament śmierci. Oko proroka widziałem a tego serialu nie. Klikając na film diament śmierci przeniosło mnie do strony z tym serialem o Hanuszu z oka proroka. Coś jest na rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones