PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480225}

Jonas

5,6 4 917
ocen
5,6 10 1 4917
Jonas
powrót do forum serialu Jonas

;D...Komiczni Jonasowie xD

ocenił(a) serial na 10

To jest boskie ! jak to oglądałam to płakałam ze śmiechu ;)

ocenił(a) serial na 1
kokaisa

Bo to głupi serial,dla głupich dziewczynek.

wojciechcejrowski02

Ktoś tu chyba nie widzi nic oprócz czubka własnego nosa.

ocenił(a) serial na 1
Splooshy

Ktoś tutaj chyba zapomniał do czego służy mózg.

ocenił(a) serial na 1
Splooshy

Ktoś tutaj chyba zapomniał do czego służy mózg.

wojciechcejrowski02

Ktoś chyba tak i chyba ma coś z pamięcią, bo pisze ten sam post dwa razy. A wracając do tematu, jeśli ktoś ma inny gust niż Ty to jest małą dziewczynką? Jak to się nazywa? Samolub? Pępek świata? Gratuluję dojrzałości. A serial lubię, choć małą dziewczynką nie jestem.

ocenił(a) serial na 1
Splooshy

Nie pomyślałaś że to może być błąd serwera lub coś innego pustaku?

wojciechcejrowski02

Proszę, nie odchodź od tematu. I wyrazem "pustak" mnie nie obrazisz. Znam swoją wartość. Dlaczego ktoś, kto ma inny gust od Twojego, jest wg Ciebie gorszy?

ocenił(a) serial na 1
Splooshy

"Pustak" to słowo mające wiele znaczeń,zresztą zajrzyj do słownika i sprawdź co ono oznacza w mowie potocznej.A co do serialu,przyznaje oglądnąłem dwa odcinki i bez wątpienia stwierdzam że to jedna z najgorszych produkcji na Disneyu.Niższy poziom i gorszą fabułę ma chyba tylko "Słoneczna Sonny".

wojciechcejrowski02

Mi to pasuje. Widziałeś dwa odcinki i oceniłeś serial. Wszystko ok. Ja jeszcze nie oceniałam, bo w końcu sama nie wiem jaką opinię mam wystawić temu serialowi.

kokaisa

Ja też się popłakałem ze śmiechu ...czytając tego posta

ocenił(a) serial na 10
kokaisa

Mnie też się podoba ten serial.I nie jestem małą dziewczynką. Uważam, że jest bardzo śmieszny, a jak ktoś jest z góry uprzedzony do disneya i "gwiazdek disneya" to niech nie wchodzi na strony o nich, co po co? Ja nie lubię np. Megan Fox i nie wypisuje głupich tekstów jaka to ona nie jest...

użytkownik usunięty
kokaisa

No tak, a jednak nadal jestem takim samym chamem i prostakiem.
Komiczny to jest użytkownik WojciechCejrowski02 a nie Jonasi.
No bo wytłumaczcie mi jak to jest możliwe, że ktoś, kto nie cierpi Disney'a i wszystkich jego produkcji, nazywając je gównianymi, wciąż je ogląda, a swoją złość i frustrację wyładowuje dodatkowo na innych, obrażając ich i wyzywając od pustaków, bezmózgowców ?
Kiedyś ten oto użytkownik tłumaczył się mówiąc, że musi to oglądać ze względu na swoje rodzeństwo (śmiechu warte) jednocześnie apelując żeby rodzice zabraniali dzieciom oglądać takie gówna. Hm... czy tylko mi nie pasują te dwie rzeczy razem?

użytkownik usunięty

W pierwszym zdaniu powinno być "jesteś" a nie "jestem" i jest to do Wojciecha.
Cóż za pomyłka, godna tylko pustych dziewczynek :)

ocenił(a) serial na 1
kokaisa

Jak Cię to śmieszy,to masz dziwne poczucie humoru.

kokaisa

to jest zaj***ste! kocham Jonasów <3333 świetnie sobie radzą w roli aktorów komediowych, są prześmieszni ;]]

jolixxx

Taaa... Zaraz powiesz, że oskara powinni dostać...

kokaisa

Zależy jaki poziom. Niektórym pokażesz palec i się śmieją, a niektórzy wolą bardziej dobrane żarty. Osobiście jestem w tej drugiej. Mam poczucie humoru, ale z byle czego się nie śmieje :)

użytkownik usunięty
kokaisa

Moim zdaniem 1 seria byłą fajna i smieszna, natomiast 2 to flaki z olejem i telenowela. Najgorsze było to, że w pierwszej serii niby Stella i Joe byli razem, a w 2 serii Stelli się rozmyśliło, aby nie chodzić z nim tylko dlatego, że przytulił Vanessę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones