Ryszard Nawrocki

8,2
3 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszard Nawrocki

Miałam jeszcze nadzieję, że zobaczę go kiedyś w teatrze.. Królik już nigdy nie będzie taki sam!

Dzikaa7

Szkoda faceta.Ale w najnowszym filmie o Puchatku,zdążył podłożyć głos Królikowi.
Wspaniały dubbing w wykonaniu tego pana!

SmileMickey

to się cieszę :)
RIP

Dzikaa7

jasne... on był świetny! tak samo jak Puchatek bez Jana Kociniaka to królik bez Ryszarda Nawrockiego to już nie Ten królik... :(

Dzikaa7

Jego odejście to niepowetowana strata dla polskiego dubbingu.

Dzikaa7

Ja tam sobie chyba nie wyobrażam kogoś innego w roli Królika.

Andrzejcoolziomek

Ja też sobie nie wyobrażam nikogo innego w roli Królika, choć najbardziej zasłynął wg mnie w roli Asteriksa.

PRY_VAT

Podobne jak w roli w (w polskim dubbingu) imperatora Palpatine'a. Inni aktorzy niby dobrze podkładają, ale tylko pan Ryszard (moim zdaniem) miał ten świetny głos czarnego mrocznego charakteru...

Andrzejcoolziomek

Może trochę miał, ale nadawał się do postaci komediowych, takich jak Asterix, Królik, Jetson, Porky... Moim zdaniem lepiej do czarnych chara.kterów nadawał się Mariusz Leszczyński.

użytkownik usunięty
PRY_VAT

W roli Palpatine'a osobiście słyszałem tylko Grzegorza Wonsa. Między głosami Kociniaka i Kujawskiego nie wyczułem różnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones