Robert Leszczyński

5,8
39 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Robert Leszczyński

Taka sytuacja. Ciekawe czy teraz wejdzie do top 10 ?

Balziuba

Oczywiście wyrazy współczucia dla rodziny. Szkoda człowieka. W Idolu dobrynajlepszy był.

Balziuba

Pewnie tak, taka to już mentalność ludzka! Nie raz już to w tym serwisie zauważyłem i niewiele będzie mnie w stanie zdziwić.

Jako on sam był mi obojętny - znałem go wszak wyłącznie z TV, ale jako człowieka (a w Idolu wręcz najmniej mi pasował) zwyczajnie szkoda, tym bardziej, że 48 lat to choć może nie smarkacz, to nie jest to wiek na umieranie (inna rzecz, że żaden wiek nie jest ku temu odpowiedni).

Na koniec pokuszę się o refleksję, że czytając wczoraj o śmierci Leszczyńskiego myślałem, że to taki żart prima-aprilisowy, ale natychmiast niemal pomyślałem, że chyba nikt nie byłby takim kretynem, by sobie z takich rzeczy żart robić, tym bardziej, kiedy zobaczyłem ten news na kolejnej i jeszcze jednej stronie. No nie, jedna osoba mogłaby to podchwycić jako powód do żartu, ale jeśli ów new pojawia się na więcej, niż jednej stronie to musi oznaczać prawdę, niestety....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones