Robbie Kay

Robert Andrew Kay

7,9
1 711 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Kay

Prześwietna rola, idealnie się do niej wpasował!
Jestem pod wielkim wrażeniem!

kahaella

Też uważam, że świetnie dobrali aktora do tej roli :D Ale w sumie to wygląda na młodszego niż 18 lat :p

ameslari

Jak dla mnie na 16/17 lat :D ale gra genialnie i bosko wygląda w ciuszkach Pana :)

cztery4

W serialu tak, ale na zdjęciach googlowych to jak dziecko :D Ale trzeba przyznać, że jest przystojny :)

kahaella

Zgadzam się - gra swoją rolę super. W ogóle jakoś w tym serialu mają nosa do czarnych charakterów - każdy kolejny wymiata:P Robbiemu zdecydowanie pomaga w graniu tej roli buźka grzecznego chłopca i blond włosy - dzięki temu jeszcze ciekawiej odbiera się jego mroczny charakter. No i jak już tak piszemy o Piotrusiu to również brawa za kostium - nie można by chyba stworzyć lepszego;)

shefali_dream

Ostatnio usłyszałam coś takiego, że gratulują mu tak świetnie zagranej roli bo wszyscy już zdążyli znienawidzić Petera Pana i to mi się kojarzy z Jackiem Gleesonem który gra Joffreya w GOT więc wielkie brawa dla Robbiego :D Ja tam uwielbiam Piotrusia Pana dla mnie wprowadził dużo akcji w ten serial i chwała mu za to niech będzie jak najdłużej w OUAT.

martiza3

"Love to hate" - i miejmy nadzieję, że scenarzyści nie sknocą tej postaci.

diana6echo

Podałaś tutaj jakiś tytuł odcinka ? ;)

martiza3

to sformułowanie odnoszące się do relacji widz-postać, gdzie postać gra tak dobrze czarny charakter, nie sposób jej polubić, a jednak się ją docenia... uczyć się języka angielskiego

diana6echo

Rozumiem znaczenie tych słów co oznaczają po polsku, nie zrozumiałam do czego je odniosłaś.

diana6echo

jest takie sformułowanie w jakimś słowniku określeń widz-postać, bo chyba go nie czytałam LOL

shefali_dream

Dodalbym ze swietna ma mimike ... Te wszystkie wypowiedzi tak jakby wykrzyczane ale z niebywala dbaloscia-wyrazistoscia co dodaje grozy na jego twarzy oraz takie szydercze spojrzenie niby z pod brwi ale nie do konca ... EPICKIE :)

BigRo

Zgadzam się, idealnie zagrana postać, uwielbiam Piotrusia, nawet jako czarny charakter.:)

kahaella

zgadzam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones