Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

Witam :)

Mam serdeczną prośbę - zaznaczam od razu, że przeszukałem sieć, wszelkie możliwe portale filmowe (IMdB przede wszystkim), ale z poszukiwań "zupa zimna".

Jakiś czas temu (nie pamiętam niestety kiedy), na jakimś kanale (tego gdzie też niestet nie pamiętam :) ) natrafiłem na reklamę/zapowiedź filmu, którego tytuł brzmiał rzekomo "Umrzeć w Los Angeles". Co ważne z tego, co pamiętam w tej reklamie miał to być film z Cage'em właśnie - dlatego tu jestem. Niestety, żeby mnie przypalali więcej szczegółów n/t tego filmu nie pamiętam :(. Problem tylko w tym, że, jak już napisałem, nijak nie mogę znaleźć w filmografii NC żadnego filmu, którego tytuł mógłby być choć odrobinę podobny (bo zacząłem się już zastanawiać, że może ja coś pomyliłem).

Wiem, że to jak wróżenie ze szklanej kuli, ale czy ma ktoś jakieś pojęcie o jaki film może chodzić, a jeśli tak to czy zechciał(a)by się podzielić tą wiedzą ? Tak, czy siak nawet, jeśli nie to i tak serdeczne dzięki za fatygę, choćby w zapoznaniu się z tematem :)

Pozdr.

cOOba

Witaj! Myślę, że jeśli chodzi o tematykę śmierci, umierania itp, w filmie z Nicolasem Cage proponuję zobacz film "Miasto Aniołów" podejrzewam, że ten film pomoże rozwiązać problem. Więcej nie mogę Ci powiedzieć bo zdradzę fabułę filmu:)

cOOba

Hmm, a może raczej "Leaving Las Vegas", mnie by pasowało, może źle zapmiętałeś, może nie chodziło o LA tylko LV, bo to by się zgadzało z tym umieraniem, ale nie powiem ci dlaczego :)

monique1600

Zgadzam się! pewnie chodziło o "Zostawić Las Vegas "

kasiek74

Przede wszystkim - serdeczie dziękuję za fatygę, że chciało Wam się coś doradzić. Sprawdzę i podzielę się spostrzeżeniami :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones