Leigh Whannell

7,1
3 928 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leigh Whannell

Aktor, którego poznałem dzięki filmowi Piła (Saw). Wyśmienicie w nim zagrał! Ale to nie koniec, dowiedziałem się dopiero co, że on jest autorem scenariusza do owego filmu!!! Zasługuje na 10/10

użytkownik usunięty
KAD

sluszene spostrzezenie , jako aktor i autor scenariusza zasluguje na 10 .

Zgadzam się.Zagrał bardzo dobrze w filmie Saw.Był jedynym który zagrał bezbłednie w tym filmie.Potem ten co grał Gordona itp i itd.......

wybaczcie, ale zagrał fatalnie, scenariusz fakt faktem, że był całkiem pomysłowy

Szpaclaf

No dokładnie. Przcież on i Elwes zebrali fatalne noty po Pile, w pełni zasłużenie.

KAD

uważam ze w pile I zagrał on świetnie!!!! jako scenarzysta też jest niesamotity..... uwazam ze z całej "sagi" Piła jest on jednym z najleprzych aktoróww grajacych w tym filmie z a moimi przedmówcami wogóle sie nie zgadzam:((
pozdr.

KAD

Stwierdzenie, że zagrał fatalnie jest całkowicie niezrozumiałe dla mnie. Co było złego w jego grze, mnie np. bardzo zainspirował, nie wyglądał sztucznie, uwierzyłem w jego grę. 10/10.

ValasHune

W pile Elwes zagrał fatalnie a on nawet niezle + znakomity scenariusz 9/10

KAD

Zagrał słabo... A scenariusz do 1 części może i był dobry,ale pełno błędów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones