Kyle Gallner

Kyle Steven Gallner

6,9
4 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyle Gallner

No ja nie wiem.. Kyle nie jest taką sympatyczną i otwartą osobą jak co poniektórym może sie zdawać, wiem, bo kontaktowalam sie z kilkoma jego fanami, np na Myspace liczą się tylko jego znajomi, ktokolwiek do niego napisze, to NIGDY nie odpowiada, ba, w statusie fana zawsze bedzie "Wiadomość wyslana -nieprzeczytana" a wszystkich tych których nie zna, od razu usuwa z Facebooka:/:/ Poza tym.. ogladalam Haunting in COnnecticut review na Youtubie, cos w rodzaju wspólnego wywiadu, była tam Amanda Crew, Kyle i jeszcze jakiś koleś, nie powiem, żeby ta ich rozmowa była na wysokim poziomie. Siedzieli przy stole, śmiali się jak naćpani, opijali się drinkami, a Kyle co chwila rzucał tekstami w stylu: "Go and f.. your sister".. Dziwne..Może i sprawia wrażenie delikatnego, wrażliwego, subtelnego, czy jakiego tam chcecie.. ale to chyba tylko z wyglądu:/

LadyDasmader

przyznaje ci racje. ja na poczatku jak obejrzalam film udreczeni to myslalam ze to super chlopak, ze jest naprawde spoko. z ciekawosci weszlam na jego konto na myspace i jak obejrzalam zdjecia to az nie moglam uwierzyc. same wariackie zachowania... oczywiscie cala prawda moze wyglada inaczej i znaja ja tylko jego przyjaciele. mimo to uwazam, ze niezly z niego przystojniak:)

LadyDasmader

to jasne że jest zupełnie inny niż w filmie, to dowodzi ze dobry z niego aktor ;] zresztą co dla nas na różnica jaki ma charakter skoro i tak raczej go nie poznamy? ważne że w filmach gra superpostacie :>

ash_olka

według mnie to normalne. ma swoje prywatne życie. konta na facebooku i myspace zakłada się dla znajomych, a nie fanów. a poza tym nie dziwię mu się, że nie czyta tych wiadomości.. kto by miał na to czas. nie można oceniać człowieka, jak się go osobiście nie pozna. :)

LadyDasmader

tez widzialam jego wywiady czy konto na mysopace... moim zdaniem no sory ma ponad 20 lat to moze mu odwalac tez chce sie zabawic.... zreszta nie znamy go zeby oceniac dla mnie gra super i wg jest okk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones