Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk

Krzysztof Włodarczyk

4,7
203 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk

Trzeba przyznac ze pas WBC trzymal dlugo od 2010r i obronil go szesc razy min. z mistrzem olimpijskim i bylym mistrzem swiata.Musze przyznac ze nie obawail sie walk za granica w odroznieniu od Hucka jechal do Australi gdzie po probie samobojczej wygral w 11 rundzie mimo ze u sedziow przegrywal i pojechal do Rosji aby zlac miejscowego rywala i faworyta zarazem i dal rade posylajac Rahima trzy razy na deski a sam byl liczony w trzeciej.Walka z Drozdem mila byc tez udana obrona pasa WBC ale niestety potwierdzily sie moje obawy jak rywal Diablo ma prace nog to go moze nie zlapac i tak tez bylo wygral jedna runde co bylo zalosne i Drozd cieszyl sie z mistrzostwa.Podobno bedzie rewanz ale nie ma on wiekszego sensu jezeli rywal Wlodarczyka nie bedzie szedl na pelnej kur*wie i nie bedzie poruszal sie wolno i byl statyczny to nasz zawodnik nie ma szans chyba ze trafi swoim mocnym ciosie.Moze w niedalekiej przyszlosci zobaczymy go na kolejnej gali Polsat Boxing Night gdzie zawalczy z Masternakiem.

sador1991

Finansowo będzie miał w czym wybierać- Masternak, może Adamek gdyby ten wygrał ze Szpilką, może rewanż z Drozdem, albo Czakijewem. Ja osobiście nigdy nie byłem przekonany do talentu Włodarczyka- solidny bokser, ale brakuje mu dużych walk jak na mistrza, co też nie do końca jego wina bo wiadomo, jak to w jego kategorii jest.

dr_katz89

Diablo jest ryzykowny dla rywali z czolowki wiec beda go unikac jezeli nie dostanie rewanzu z Drozem to bedzie znow boksowal z przecietniakami a gdyby wrescie doszlo do wali z Masernakiem jestem na tak bo Mateusza znam osobiscie bo On jest tej samej miejscowosci co moja kolezanka i mialem kilka razy mozliwosc pogadania wiec obaj maja porazke z Drozem Krzysiek mowil ze Masternak nie zasluguje na pojedynek o mistrzostwo wiec obenie tego pasa nie ma wiec chyba tylko kasiorka stoi na przeszkodzie chyba ze w rewanzu pokona Drozda ale watpie Diablo zawsze mial slabe poruszanie sie w ringu a jak Drozd zawalczy tak jak za pierwszym razem to bedzie znow porazka bo taki styl mu nie pasuje rywal musi isc do przodu to wtedy moze wygrac inaczej bedzie trudno wiec zobaczymy czy bedzie rewanz czy tez walka z polskim rywalem.

dr_katz89

Poległ z Gassievem w sposób banalny.Widać że nie ma w Diablo tego ognia który był wcześniej nie podjął ryzyka na początku dał możliwość przeciwnikowi aby zadawał ciosy gdzie mu się zachce i nie przeszedł do historii polskiego boksu jako ten który był mistrzem trzykrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones