Chris FarleyI

Christopher Crosby Farley

7,6
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Farley

Ja jush nie bede tak duzo jadł Cheesburgerów heh Zabił go Cholesterol heh to jest lipa. Oglondam Tomcio Grubasek :]

WODNY

Z tego co słyszałem w wywiadzie z Davidem Spade, to Chris zmarł po przedawkowaniu narkotyków.

Filo_20

Ja dobiero teraz weszłem na tą stronke, bo dziś jest Wielki biały ninja i zamurowało mnie, jak zobaczyłem napis "data śmierci"...

WODNY

W ciekawostkach pisze, że to jednak zatrucie kokainą, ale pewnie cholesterol też miał znaczenie. Żal gościa.

MlodY

Generalnie facet się zaćpał, ale stan jego serca też podobno miał znaczenie. W ostatnim okresie przed śmiercią Farley był naprawdę gruby. Tak czy siak jego zdjęcia pośmiertne są po prostu wstrząsające. To nie było spokojne odejście.

Jorjan

"Jednak obaj aktorzy wyszli wcześniej, pozostawiając Belushiego w towarzystwie Cathy Smith, która zrobiła mu zastrzyk z mieszanki kokainy i heroiny, znanej jako "speedball". Dawka była zbyt silna i komik zmarł kilka godzin później, zaś Smith została oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci Johna Belushi i spędziła osiemnaście miesięcy w więzieniu. Owa mieszanka doprowadziła również do śmierci komika Chrisa Farleya, trzydziestotrzyletniego gwiazdora filmu "Tomcio Grubasek" (1995), który 18 grudnia 1997 roku został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w chicagowskim drapaczu chmur."

Slimaczysko

O kurde ;/. A ja myslalem, ze on sam sie zacpal ;(
Pieprzona baba !! :(

Nevan

on sie sam zacpal... Slimaczysko dal opisy smierci dwoch roznych aktorow...

WODNY

To nie przez cholesterol (czy jak to sie pisze) Widac na posmiertnych zdieciach jak leci mu krew z nosa i ma piana wychodzi mu z ust. Takie rezultaty sa po przedawkowaniu narkotyków

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones