Chris FarleyI

Christopher Crosby Farley

7,6
887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Farley

... czasami zastanawiam się czy aktorzy posiadają odrobinę samokrytyki? Aktor mierny był z niego. Nigdy nie śmieszyły mnie z nim filmy. Odnosiłem wrażenie, że ma ADHD i jest bardzo hałaśliwy.

sceptyk

Widocznie oglądałeś filmy w polskim tłumaczeniu.

Soober

Jestem z Czech i wolę czeski.

sceptyk

Wyrazy najgłębszego współczucia ;)

Soober

Mamy lepsze piwo niż te siuśki w puszkach na półkach w marketach. Nie wspomnę o lurach z kegów.

sceptyk

W czeskich marketach też znajdziesz puszkowe siki także spokojnie nie ma co się zbytnio spinać ;) i polecam zapoznać się z ofertą polskich browarów nie puszek marketowych bo widzę że masz trochę spaczone ogląd na Polskie obecne browary. Pozdro

sceptyk

widocznie dobrego polskiego piwa nie piłeś, ale jedzenie to macie gumowe i całe przygraniczne Czechy po kiełbasy, chleb, ser walą do Polski to takie rarytasy dla Czechów że hoho
BTW: u nas w Polsce to szlacheckie miodki się pije

markin

Ciekawe, które? Może te z piesco??

sceptyk

te z glinianych naczyń

markin

Nie lepiej z cebrzyka?

sceptyk

bynajmniej

markin

przynajmniej tęż

sceptyk

a kto cię śmieszy podaj kogoś do porównania

markin

Woody Alen i Leonard Cohen w duecie.

sceptyk

Smutne jest to, że kompletnie nie znając człowieka oceniasz go że nie ma samokrytyki. A żałosne jest to że wgl wypowiadasz się, tymbardziej że Chris popełnił samobójstwo z powodu kompleksów. Dalej twierdzisz że nie ma chociaż odrobiny samokrytyki ?

kornel1qwe

Człowieku co mnie obchodzi jego prywatne życie? Na ekranie był marnym aktorem. Jego filmy to kicha, którą się przełączało przy niedzielnym obiedzie na familiadę.

sceptyk

sam jesteś mierny

JasonX68

czy może wymierny - aleś mi dopiekł - jak szczyl z piaskownicy - "ja się nie bawię bo jesteś be"... ojej

sceptyk

a co ucieszyłeś się pepiczku ? szczyla to sobie w rodzinie poszukaj burku

JasonX68

Burek to cię smarował kakałem. Nie atakuj wenża bo cię ukąsa!

sceptyk

Nie atakuj wenża bo cię ukąsa! - dobre nowy słowotwórca tutaj się pojawił :D goń się ,jak tam na waszym zadupiu? nadal robicie sobie herbatę w wodzie po gotowaniu jajec na twardo? :D

JasonX68

Nie, ale robimy sobie zapiekanki z parówkami.

sceptyk

to używajcie olejku do tych parówkowych zapiekanek bo inaczej wystąpi u ws zatarcie rowa,myślisz ,że taki wygadany jesteś i błysnąłeś talentem ? :D

JasonX68

Talentem to błyszczy nasz piesek preriowy, który umiejętnie liczy na liczydle. Myślałem, że ty próbujesz zabłysnąć talentem. Jak tam plakat hodakowskiej? dalej wisi u was na studni?

sceptyk

wisi ,obok twojego plakatu jak walisz kozę i bardzo ją meczysz trzymając za rogi:) coś błędu nie zrobiłeś, ooo... ile musiałeś lasek obciągnąć kolegom,żeby kupić sobie słownik ?

JasonX68

Z tego co wiem to takie zdjęcie podesłał nam twój chłopak, ale mówił, że da więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones