PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015105}
6,3 28 168
ocen
6,3 10 1 28168
6,6 17
ocen krytyków
Uśmiechnij się
powrót do forum filmu Uśmiechnij się

Dennie

ocenił(a) film na 3

Niestety, filmidło marne. Powtarza utarte schematy i błędy znane od lat - dodatkowo w sposób tandetny i nijaki. Nie zaobserwowałem zresztą nic, co mogłoby choć odrobinę zaabsorbować widza. Nienajgorsza wydaje się jednak oprawa dźwiękowa, choć szkoda, że tylko ona.

Sethy

Mnie się nie podobało zakończenie. Giną same postacie, które są sympatyczne i którym kibicujemy, że im się uda pokonać to monstrum. Nie mam problemu ze śmiercią głównej bohaterki, ale gdyby np jej samobójstwo widziała jej siostra, a potem tamto dziecko to by było coś, ewentualnie ten jej wkurzający narzeczony to byłaby jakaś satysfakcja.

ocenił(a) film na 8
Raditz

dla mnie wkurzające było to, że był wiedząc jak działa schemat, wprost musiał się z nią widzieć. Gdyby jeszcze miał broń i w ostatniej chwili ją postrzelił tak, by nic sobie nie zdążyła zrobić, wtedy kto wie, łańcuch przerwany. A tak, mamy świadka i zabawa zaczyna się na nowo. Choć ogólnie film dość fajny.

ponczi88

Ogólnie końcówka wyglądała jakby miała być druga cześć. Obawiam się jednak, że 2 tego dzieła nie powstanie.

ocenił(a) film na 8
Raditz

Zapewne wszystko zależy ile zarobi i jaki będzie odbiór. I potencjalna dwójka zaczęłaby się tam, gdzie skończyła jedynka, z tym, że policjant byłby głównym bohaterem. Z jednej strony walcząc z upiornym przeznaczeniem, a z drugiej strony z niezrozumieniem. W sumie też troszkę szkoda głównej bohaterki. Szczególnie przez pryzmat tego, że nikt jej nie chciał posłuchać (ani własny narzeczony, ani nawet były). Aż mi się motyw z Piły skojarzył (i kto wie, może to również było swoiste nawiązanie do tej serii).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones