PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10079}

Telemaniak

The Cable Guy
6,4 43 176
ocen
6,4 10 1 43176
5,6 11
ocen krytyków
Telemaniak
powrót do forum filmu Telemaniak

Ja mam ten film i już oglądałem kilka razy wcześniej w TV teraz na DVD i nadal mnie bawi chociaż znam już go na pamięć ogólnie film daje do myślenia także trzeba go zrozumieć że to nie tylko zwariowana komedia.Film ukazuje Chipa Douglasa montera kablówki który jest samotny i nie ma żadnego przyjaciela więc chce na siłę się zaprzyjaźnić ze swoim klientem Stevenem Kovacsem tak więc rodzi się jakby niechciana przyjazn .Widać że Chip jest psychopatą sam koniec ukazuje jego szaleństwo jak widać miał trudne dzieciństwo nie miał matki która mu poświęciła by czas,jak sam stwierdził nauczył się życia z kanałów telewizyjnych.Tak więc mamy tutaj dramat człowieka który chciał tylko przyjazni ten film ukazuje to że Chip chciał żeby ktoś mu poświęcił swój czas nie chciał być tylko zwykłym monterem .Jednak jego choroba pokazała że nie potrafi być przyjacielem gdyż potrafił być mściwy co dał odczuć Stevenowi ,jednak potrafił być także pomocny co widać było jak załatwił nowego chłopaka dziewczyny Stevena tak więc to Steven go odrzucił Chip był by dobrym kumplem jeśli by tamten mu odwzajemnił tę przyjazn .Jednak sam Chip przegiął tak jak było to ukazane podczas pojedynku ich w restauracji tak więc film ten dał mnie do myślenia do czego jest zdolny człowiek który szuka na siłę przyjazni i jej nie uzyskuje ,tak więc Jim Carrey był bardzo dobry w tym filmie moim zdaniem świetnie zagrał swoją rolę .
Tutaj nie chodzi o to co było ukazane jako śmieszne tylko to że mamy człowieka który chce być komuś potrzebny widać że Chip chciał mieć z kim wyjść na miasto komuś się zwierzyć przecież czy to że dał mu sprzęt karaoke nie było darem przyjazni ? .Dla Chipa ważne było to że tamten mu dał kasetę do nauki poprawnej wymowy ,Chip moim zdaniem to inteligentny wariat .Co do innych postaci to nie dały uroku temu filmowi tylko Jim i ten co grał Stevena jakoś ratowali akcję .Co do scen to najlepsza scena jak śpiewał Chip piosenkę to było rozwalające ale Jim ma talent naprawdę te gesty świetny aktor komediowy :).Film warto zobaczyć naprawdę nie raz jeszcze go zobaczę i będę pod wrażeniem .

Używaj przecinków. Proszę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones