PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 066
ocen
7,8 10 1 834066
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

Zielony shit

użytkownik usunięty

Wolę polskiego Reksia czy japońską Pszczółke Maję od tego amerykańskiego g.wna .Strasznie
przecwaniaczona ,prymitywna i chamska bajka,jak dla mnie

ocenił(a) film na 7

prawda 100%, polaczkowe bajki lepsze

ocenił(a) film na 10
TTaker

mi się żadna polska baka nie podoba już lepsze czeskie ale shrek jest zajebisty

ocenił(a) film na 10

A ja lubię i to i to : ) Ale jak kto woli, trzeba uszanować czyjeś zdanie.

ocenił(a) film na 8

Dream Works tworzy bajki (czy raczej filmy animowane) z myślą o szerszej widowni. To nie jest już baśniowy świat Disneya czy prosta i sympatyczna kreacja rodem z polskich wieczorynek. "Shrek" miał trafiać bardziej do trochę starszych "dzieci" i nastolatków. Zresztą czasy też się zmieniły, dzieciaki teraz nie są już takie jak kiedyś i prędzej taki "Shrek" dostarczy im więcej rozrywki (nawet jeśli niektórych podtekstów jeszcze nie są w stanie zrozumieć) niż bajki, na których my się wychowywaliśmy.
Nie próbuję na siłę bronić "Shreka", bo jakąś wielką fanką nie jestem, tylko chciałam zwrócić uwagę, że nasz "Reksio" i "Shrek" to dwie różne rzeczy, które ciężko do siebie porównać ;)

Kolejny debil nie rozumie, że BAJKA a FILM ANIMOWANY to nie to samo. Ale w tym kraju wszystko nazywane jest bajką, włosi robią LamborDŻIni a fakty są autentyczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones