PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133925}

Shrek Forever

Shrek Forever After
6,6 162 416
ocen
6,6 10 1 162416
6,0 25
ocen krytyków
Shrek Forever
powrót do forum filmu Shrek Forever

Rumplesnick

ocenił(a) film na 7

Najlepsze dla mnie było nieodparte podobieństwo podstępnego gnoma do ukochanego
płemiera. Wypisz wymaluj. Sorry za mieszanie polityki, ale dzięki temu ten film nabrał dla
mnie nowych walorów, nawet nie zamierzonych przez autorów :)

ocenił(a) film na 7
Selene87

przeczytałem o podobieństwie przed oglądaniem filmu i wszystko nabrało dla mnie nowego znaczenia:D ...
całe szczęście, że dzieci nie mają pojęcia kim jest pan płemier i czym jest PO...

Selene87

Minęło 7 lat a dzieci teraz wiedzą kim jest dyktator Kaczyński

forever_wp_pl

Dobry z ciebie autysta, żeby odkopać 7 letni temat z komentarzem politycznym

ocenił(a) film na 9
Selene87

Po 10 latach od twojego komentarza Rumpelstilskin kojarzy się, i to dużo trafniej, z kimś zupełnie innym. Też mały, też gnom i też bezdzietny.

Selene87

Dla mnie jest podobny do osoby, która podkłada mu głos, czy do Cezarego Pazury, tylko w brzydszej wersji :P

ocenił(a) film na 9
Selene87

Ależ ten wątek jest żałosny.

Selene87

Jedna scena z filmu przypomina mi obecną sytuację. Jak Shrek podpisywał dokument, który miał go przenieść na jeden dzień w dawne czasy, kiedy życie miało sens. A Rumpelstiltskin zacierał ręce i mówił "no podpisz" :') Tak samo Donald Tusk do Andrzeja Dudy :') Chciałby być premierem. Ale Don Tusco za wcześnie wita się z gąską. Morawiecki będzie premierem przynajmniej 6-8 miesięcy. Zobaczycie że mam rację. A potem będą rozpisane nowe wybory.

ocenił(a) film na 7
Selene87

Jeśli już szukać podobieństwa, to ja tu widzę Andrzeja Chyrę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones