PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=294796}

Lis i Pies 2

The Fox and the Hound 2
6,7 2 003
oceny
6,7 10 1 2003
Lis i Pies 2
powrót do forum filmu Lis i Pies 2

Właśnie dzięki tej stronie, dowiedziałem się że Lis i Pies 2, nie ma z jedynką kompletnie nic wspólnego, nie licząc imion głównych bohaterów. Na dodatek, wcina kilka nielogicznych wątków, jak na przykład fakt, że całe dzieciństwo Toda i Miedziaka, było już pokazane w jedynce, a tu nagle jakiś cyrk... Dzięki tej stronie wiem, że nie będę oglądał tego filmu, by nie popsuć sobie wrażeń z jedynki :).

Kto to w ogóle wymyślił? Przecież Lis i Pies jest na podstawie książki! A tutaj teki coś... Nie prościej byłoby stworzyć nowy film, a nie brać istniejące postacie i tworzyć coś, co z oryginałem nie ma NIC wspólnego???

użytkownik usunięty
andrzej_goscicki

Profanacja genialnego poprzednika - mogliby zrobić normalny sequel czy też chociaż jakiś serial, ale to?!
Książka - na szczęście Disney nie popełnił tego błędu co Daniel P Mannix, u którego obydwaj główni bohaterowie umierają (Tod pada z wycieńczenia podczas ucieczki, a Miedziak zostaje zastrzelony przez pijanego Amosa, który później ucieka do DPS-u).
To okropne, że oryginał nie wygrał żadnej nagrody, a to coś Złotą Szpulę - jak dla mnie, jedynka powinna dostać Oscara!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones