PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92277}

Bohaterowie z przypadku

Almost Heroes
6,3 1 794
oceny
6,3 10 1 1794
Bohaterowie z przypadku
powrót do forum filmu Bohaterowie z przypadku

mozna sie posmiać. ogladałem go z 7 razy i za kazdym razem śmiałem sie z tych scen. Polecam

drenz

Oglądałeś go 7 razy? Plisss napisz mi gdzie mogę dostać ten film lub skąd pobrać? Pamiętam jedynie urywki z tego filmu jak go oglądałam ładne kilka lat temu. Bardzo chciałabym go obejrzeć.

wandunia

znalazłem tylko wersje ponad 3 gigową - poniżej link http://thepiratebay.org/tor/3695940/Almost_Heroes_1998

Jakby nie było napisów to daj znać, moze te co mam będa pasować

pozdrawiam

drenz

Ślicznie dziękuję:) Torrent jaki ja znalazłam idzie jak krew z nosa:/ Może ten od Ciebie uda mi się pobrać:) Dam znać! Pozdrawiam...

wandunia

Ten film to wersja DVD. Napisy są wgrane ale rosyjskie:P Lepsze to niż nic:) Wielkie dzięki za link:)

wandunia

wandusia, mam ten film w znakomitej wersji i z polskimi napisami, jesli Cie interesuje pisz na moje gadu - 5641412

drenz

Też widziałam ten film kilka razy i zawsze się śmiałam. To naprawdę fajna komedia na której można się pośmiać. Nie wiem czemu tak mało osób oceniło ten film.

ocenił(a) film na 6
drenz

Może nie jest to komedia przełomowa, w niektórych momentach gra aktorów jest słaba, ale dwa fragmenty mnie rozbawiły na maksa:
- kiedy wszyscy strzelają do wiewiórki po opowieści o groźnych zwierzętach
- motyw z orłem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones